صفحه نخست | عناوین مطالب | پروفایل مدیر | پست الکترونیک

پنجمین جلسه هیئت امشب در منزل  محمد رضا بستان برگزار گردید.

این جلسه با قرائت کلام الله مجید توسط آقایان مهدی تابناک-محمد بسته آهنگ-رضا زارعی - محمد امین سالمی-و احمد رویدل آغاز گردید.

سپس آقایان حسین ابراهیمی و ابوالفضل نوشادی  و علی خواجه به قرائت زیارت عاشورا پرداختند.

بعد از آن حاج آقا به بیان نکاتی در مورد عید غدیر پرداخته و به مولودی خوانی در مورد این عید بزرگ پرداختند.

در انتها نیز خانواده محترم  بستان با شام مفصل از دانش آموزان پذیرایی نمودند.

یا علی - حاج آقا

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

امروز روز رحمت و عرفان و نور است

بعد ازظهر روز عرفه مراسم دعاي پر فيض عرفه در شهرستان دشتي همچون سراسر ميهن اسلامي با حضور سيد علي هاشمي فرماندار دشتي و اقشار مختلف مردم ولايت مدار اين شهرستان و با حضور جمعي از دانش آموزان مدرسه المهدي (عج) در مصلاي بزرگ امام خامنه اي شهر خورموج برگزار شد.

شایان ذکر است که  دانش آموزان مدرسه المهدی به صورت دسته جمعی در این دعای پرفیض  حضور یافتند و از این دعا استفاده نمدند.

قبل از حضور دانش آموزان در دعا حاج آقا آنها را در مرد دعای عرفه و ارزش آن  توجیه نمود.
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
امشب چهارمین جلسه هیئت  در مدرسه برگزار گردید.

جلسه امشب که در اتاق حاج آقا (اتاق پرورشی) در جوار شهدای گمنام برگزار گردید با مداحی برادر طلبه سلیمانی و خاطره گویی از شهدا حال و هوای دیگری داشت.

در این جلسه ابتدا دانش آموزان به خاطره گویی پرداختند و خاطراتی از شهدا را بیان نمودند و سپس زیارت پر فیض عاشورا را دانش آموزان محمد کردی پور و علی آزمون قرائت نمودند.

سپس برادر طلبه سلیمانی به ذکر مصیبت به مناسبت شهادت امام محمد باقر (علیه سلام)پرداختند و نوحه هایی را خواندند و بچه ها به سینه خود زدند.

در انتها نیز از دانش آموزان پذیرایی صورت گرفت جلسه به پایان رسید.

یا علی -  حاج آقا

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

اولین جلسه اولیاء و مربیان مدرسه المهدی خورموج در ساعت 15:30 دقیقه  در تاریخ 30/7/90 با حضور امام جمعه خورموج و اولیاء و مربیان در محل این مدرسه تشکیل شد.

در این جلسه، حجت الاسلام عبدالحسين مصلح امروز دراولين جلسه اولياء و مربيان مدرسه المهدي شهر خورموج اظهارداشت: مدرسه المهدي خورموج در بین مدارس وابسته به حوزه در کشور به عنوان مدرسه نمونه شناخته شده است.ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
با سلام

با عرض تبریک به مناسبت میلاد ثامن الائمه علی بن موسی الرضا (علیه السلام) خدمت شما اولین جلسه هیئت درسال تحصیلی جدید برگزار گردید.

این جلسه درمنزل آقای رضا پورمحمد دانش آموز سال سوم با حضور دانش آموزان سال اول ۱ و سال سوم برگزارگردید.

ابتدای جلسه با قرائت قرآن توسط دانش آموزان : محمد امین وراوی- علی بهی زاده- اصغر خواجه زاده - علی آزمون- محمد بسته آآهنگ و حسین ابراهیمی و در ادامه حاج آقابردستانی به بیان نکاتی از زندگی امام رئوف پرداختند.

در ادامه زیارت عاشورا توسط آقایان احسان صابری و محمد امین وراوی قرائت گردید سپس برادر طلبه جناب آقای رسول مهاجر به مولودی خوانی پیرامون میلادامام رضاو حضرت معصومه پرداختند.

در انتهای جلسه پذیرایی شام توسط خانواده پورمحمد انجام شد.

یاعلی 

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

دانش آموزان کلاس اولی مدرسه راهنمایی المهدی خورموج امروز سال تحصیلی جدید خود را طی مراسمی آغاز کردند. در این مراسم ابتدا جناب آقای زارعی مدیر مدرسه مسائلی را پیرامون مدرسه و شرائط مدیریتی مدرسه بیان نمودند و سپس حاج آقا بردستانی در مورد فعالیتهای مدرسه در طول سال دانش آموزان را توجیه نمودند.

بعد ازمراسم افتتاحیه سال تحصیلی دانش آموزان بصورت دسته جمعی درمراسم ختم حضرت آیت الله العظمی دشتی نجفی عالم فرزانه منتطقه شرکت نمودند.المهدی خورموج

 

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
در تاریخ ۱۶/۲/۱۳۹۰ معاونت محترم آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر سرکار خانم حسامی از مدرسه راهنمایی المهدی خورموج وابسته به حوزه بازدید نمودند.

در این بازدید که با حضور و همت معاونت محترم آموزش و نوآوری اداره شهرستان انجام شد گزارشی از فعالیتهای مدرسه در سال تحصیلی خدمت ایشان ارائه گردید.

همچنین در مورد فلسفه وجودی این نسل از مدارس ( وابسته به حوزه ) نیز صحبت هایی صورت گرفت و گفته شدکه این مدرسه علاوه بر درسهای متداول در مدارس دیگر از طرحی با عنوان طرح تربیتی بهره می برد.که هدف اصلی این طرح تقویت بنیه اعتقادی دانش آموزان است.

یکی دیگر از مسائلی که مطرح شد سیستم طراحی شده در اتاق پرورشی بود. که سرکارخانم حسامی فرمودند این اتاق انسان را به محیط سنگرهای جبهه می برد و دارای معنویت خاصی است . همچنین وی در کنار یادمان شهدای گمنام درهمین اتاق از کارهای این چنین تقدیر نمودند و ابراز  نمودند که جا دارد این مدارس در سطح استان گسترش یابند.

در آخر بازدید  سرکار خانم حسامی قول هایی جهت حمایت از این مدرسه دادند.

المهدی خورموجادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
برگزاری مسابقه نشریه دیواری به مناسبت هفته معلم در مدرسه المهدی

به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم مسابقه نشریه دیواری با موضوع معلم در بین دانش آموزان مدرسه برگزار گردید.

تمام دانش آموزان مدرسه در مسابقه شرکت کردند. دانش آموزان به گروه های چند نفره تقسیم شدند و همه گروهها به نام یکی از شهدای نام گذاری شدند.

درانتها با  نصب روزنامه ها در ایستگاه نشریه مدرسه از هر کلاس یک گروه انتخاب شد و جمعا سه گروه منتخب هدایایی دریافت نمودند.

قابل ذکر است که داوری اصلی این مسابقه با خود دانش آموزان است و مسئولیت آن بر دوش کمیته

نشریه بوده است.

.المهدی خورموجادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

برگزاری مدرسه قرآنی

 المهدی خورموج

 ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

 

برگزاری مسابقات قرآن در بین دانش آموزان

المهدی خورموجادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

در تاریخ ۳۱/۴/۱۳۹۰ آزمون ورودی سال اول راهنمایی راس ساعت ۹ صبح با حضور ۴۵ نفر از دانش آموزان داوطلب  با معدل بالای ۱۸برگزار گردید.

این آزمون با حضور مدیر مدرسه - حاج آقا - مسئول محترم ارزیابی و عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان جناب آقای حسن سروری و همکار فرهنگی جناب آقای عبدالحمید خواجه درسالن نمازخانه مدرسه المهدی خورموج برگزار گردید. 

ساعت ۸:۴۵ دقیقه کارت ورود به جلسه توزیع گردید.

درابتدای جلسه آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانش آموزان تلاوت شد پس از آن دفترچه سوالات آزمون و پاسخنامه بین دانش آموزان توزیع گردید تعداد سوالات ۷۰ وزمان پاسخگویی به سوالات ۹۰ دقیقه بوددرحین آزمون پذیرایی ساده ای نیز از دانش آموزان  به عمل آمد.

نتایج آزمون ان شاءالله روز یکشنبه ۲/۵/۱۳۹۰ در همین پایگاه اعلام میگردد.

المهدی خورموج

 ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
سیاهپوش کردن مدرسه المهدی خورموج به مناسبت ایام فاطمیه

به مناسبت ایام سوگواری بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها مدرسه راهنمایی المهدی خورموج وابسته به حوزه علمیه سیاه پوش شد.

مسئولیت این کار بهعهده کمیته تزئینات مدرسه بوده است.

بدینوسیله از مسئول این کمیته جناب آقای احمد ذوالفقار تقدیر و تشکر به عمل می آید.

 

 

 

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
1در روز پنج شنبه ۱/۲/۹۰ مدیر مدرسه راهنمایی المهدی جناب آقای حسن زارعی و روحانی این مدرسه حاج آقا حامد بردستانی از مدرسه صالحین آبادان وابسته به حوزه علمیه دیدار نمودند.

این دیدار جهت تبادل فکری پیرامون مسائل مدیریتی و فرهنگی صورت گرفت و علاوه بر طرح مسائل مختلف و مشکلات از فعالیت های آموزشگاه صالحین نیز دیداری صورت گرفت . 

ادامه عکسها را در ادامه مطلب ببینید....ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
در تاریخ 1390/2/15 مراسمی جهت تجلیل از معلمان مدرسه المهدی خورموج برگزار گردید.

این مراسم با حضور امام جمعه محترم خورموج و معاونت محترم آموزش و فناوری اداره آموزش و پرورش شهرستان جناب آقای یعقوب مقاتلی و کارشناس مسئول محترم آموزش باقر  زارعی اداره آموزش و پرورش شهرستان و معاونت محترم آموزش حوزه علمیه سفیران خورموج حاج آقا توکلیان و همچنین مدیر و معلمان و دانش آموزان مدرسه برگزار گردید.

در این مراسم حاج اقا مصلح و جناب آقای مقاتلی به ایراد سخنانی پرداختند.

فی مابین سخنان این دو بزرگوار دانش آموزان به اجرای برنامه هایی از قبیل مقاله قرائت شعر و اجرای نمایشنامه پرداختند.

درادامه برنامه هدایایی از طرف مدرسه و همچنین هدایایی از طرف حاج آقا مصلح به معلمان اهداء گردید.

در انتها نیز پذیرایی از حاضرین در جلسه صورت گرفت.

قابل ذکر است که بانی و مجری این برنامه خود دانش آموزان با مسئولیت رییس شورای دانش آموزی و کمیته مراسمات و تزیینات بوده اند.

المهدی خورموج

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
  مراسم هفتگی هیئت : این مراسم هر هفته در منزل یکی از دانش­آموزان مدرسه برگزار می گردد. (دانش­آموزان در ابتدای سال تحصیلی جهت برگزاری مراسم در منزلشان ثبت نام می نمایند).در این مراسم ابتدا دانش­آموزان طبق برنامه اعلام  شده به قرائت چند صفحه از کلام الله مجید می پردازند و بعد ازرفع اشکالات قرائت آنها  به قرائت یکی از ادعیه ( زیارت عاشورا ، زیارت آل­یاسین ، دعای توسل ،  حدیث کساء ، دعای کمیل ) می پردازند.

بعد ازآن روحانی مدرسه  یا روحانی حاضر درمراسم طی مدت 10 دقیقه نکاتی را به دانش­آموزان متذکر می­شود ودقایقی به مدیحه ­سرایی یا مولودی خوانی می­پردازند و درانتهای مراسم مسابقه ای که معمولا پرسش و پاسخ است اجرا می­گردد و سپس پذیرایی ساده­ای صورت می گیرد.

از محاسن این طرح آشنایی با نحوه شرکت در مجالس عمومی ، حضور در محيط­هاي بانشاط مذهبي ،نحوه معاشرت با همنوعان ،افزايش صميميت و دوستي وانس والفت دانش­آموزان و همچنین آشنایی با فضای مساجد سطح شهر  می­باشد. (دانش­آموزان جهت هماهنگی بیشتردرموقع نماز مغرب و عشاء در نزدیکترین مسجد به منزل دانش آموز جمع می شوند و به صورت دسته جمعی به آنجا می روند )

المهدی خورموج 

 ادامه تصاویر در ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

حضور در محافل قر آنی  :

این مدرسه جهت آشنایی دانش آموزان با محافل قرآنی و همچنین قاریان استانی و کشوری و بین المللی دانش آموزان را به صورت گروهی به این محافل اعزام می نماید تا روحیه قرآنی آنها تقویت شود و با توجه به نفوذ بالای کلام اللهی  ان شاء الله خودشان نیز از قاریان برجسته شهر و استان و کشور  شوند.

از جمله محافلی که دانش آموزان در آن حضور داشته اند می توان بهموارد زیر اشاره نمود :

1-  محفل انس با قرآن در استان با حضور استاد بین المللی ابوالقاسمی

2-  محفل انس با قرآن در مرکز استان با حضور استاد  حاج سید عباس هاشمی    

3-  محفل انس با قرآن با حضور  استاد بین المللی طوسی حسینیه میرزای 

4-  محفل انس با قرآن با حضور استاد بین المللی حاج حامد شاکرنژاد  در حسینیه میرزا

5-  محفل انس با قرآن با حضور استاد بین المللی صالح اطهری فر  در مسجد الغدیر

المهدی خورموج

ادامه عکسها را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

برگزاری مراسم میلاد ائمه اطهار

این مدرسه  در ایام میلاد معصومین اقدام به برگزاری میلاد آنها می نماید تا ضمن بزرگداشت مقام آن بزرگواران ، دانش آموزان با زندگی و آداب و اخلاق  آنها آشنایی پیدا کنند.

در این مراسمات نیز کارها برعهده خود دانش آموزان است.کمیته مراسمات و کمیته مداحان با هماهنگی همدیگر مراسم را طراحی نموده و با تقسیم کار با سایر دانش آموزان اقدام به برگزاری جشن می نمایند.

در این مراسمات کمیته بهداشت وظیفه تمیز کردن نماز خانه ،محل برگزاری مراسم و کمیته انتظامات وظیفه برقراری نظم مراسم را دارند.

مراسم با تلاوت کلام الله مجید شروع شده و با سخنرانی حاج آقا یا یکی از روحانیون شهر که به مراسم دعوت می شود ، ادامه می یابد.در بین مراسم دانش آموزان به قرائت شعر و مقاله می پردازند و در ادامه یکی از دانش آموزان به مولودی خوانی می پردازد.

در بین برنامه ها مسابقه هایی که معمول آنها بار علمی دارد جهت تنوع  برگزار می گردد.

المهدی خورموج

ادامه عکسها در ادامه مطلب..ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

برگزاری زیارت عاشورا هر هفته

یکی دیگر از فعالیتها برگزاری زیارت عاشورا هر هفته پنج شنبه صبح است.

این مراسم پنج شنبه ها جایگزین مراسم صبحگاه می شود.وظیفه انجام این کار بر عهده کمیته مداحان        می باشد.این کمیته با توجه به در دست داشتن اسامی دانش آموزانی که توانایی قرائت ادعیه را دارند      برنامه هر هفته را اجرا می کند.

این مراسم هر هفته با صبحانه می باشد.تهیه صبحانه بر عهده خود دانش آموزان می باشد که در اول سال تحصیلی نام نویسی کرده اند.از خوبی های این طرح آشنایی دانش آموزان با زیارت عاشورا است ودانش آموزان با این زیارت مانوس می شوند  و همچنین با نحوه قرائت صحیح آن آشنا می شوند.

بعد از قرائت زیارت ، حاج آقا یا یکی از معلمان به بیان نکاتی اعم از توضیح قسمتی از زیارت یا بیان داستانی از کرامات اهل بیت یا طرح سوالاتی می نماید و به چند نفر هدایایی اهداء می شود.

المهدی خورموج

ادامه عکسها را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

اهدای هدیه به دانش آموزان به مناسبت روز تولدشان

این مدرسه به مناسبت روز تولد دانش آموزان  هدیه ای و همچنین قاب عکس خودشان که توسط مدرسه طراحی شده است به آنها اهدا می کند.

این طرح جهت این است که دانش آموزان علاوه بر اینکه تاریخ تولد خود را به روز به حافظه می سپرند، به این نکته پی می برند که وجودشان برای مدرسه و دیگران ارزشمند است .                                                                                               

  در این طرح ابتدا سوالی برای دانش آموزان مطرح می شود که تولد کیست؟ سپس با اعلام دانش آموز مورد نظر اقدام به اهدای هدیه به وی می نماییم. سپس روحانی مدرسه به سخنانی پیرامون  فلسفه خلقت انسان  که همان عبادت خداست و در مورد روز قیامت و اینکه هر فردی یک روز این دنیا را ترک خواهد کرد ایراد می نماید.

المهدی خورموج

ادامه عکسها را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

اردوی راهیان نور

مدرسه به جهت تقویت روحیه معنوی دانش آموزان اقدام به برگزاری اردوی راهیان نور کرد.

در تاریخ 2/1/1390 دانش آموزان مدرسه به مناطق عملیاتی جنوب سفر کردند و از مناطق عملیاتی طلائیه ، اروند کنار ،یادمان شهدای شرق کارون (مارد)،یادمان شهدای رمضان، بیمارستان صحرایی امام حسین (علیه السلام) و یادمان شهدای شلمچه به مدت سه روز دیدار کردند.

محل استقرار دانش آموزان در اردوگاه سپاه استان بوشهر واقع در کنار یادمان شهدای شرق کارون بود.

اردوی راهیان این مدرسه همراه با اردوی راهیان سپاه شهرستان دشتی برگزار گردید و همراه با کاروان شهرستان از مناطق عملیاتی  دیدار نمودند.

صبح ساعت 8 حرکت کردندو نماز ظهر را در دیلم خوانده و نهار را آنجا خوردند و به طرف مناطق راهی شدند . عصر روز اول از یادمان شهدای شلمچه دیدار نمودند و نماز مغرب و عشاء را در آن مکان مقدس به جماعت اقامه نمودند.

صبح روز دوم ابتدا از بیمارستان صحرایی امام حسین دیدار نمودند و از نحوه درمان رزمندگان اسلام مطلع شدند.

سپس به سوی منطقه عملیاتی شهدای هورالعظیم حرکت نمودند و یادمان شهدای گمنام و شهید حاج علی هاشمی را زیارت نمودند . بعد از آن به طرف یادمان شهدای طلائیه راهی شدند و شهدای  گمنام آنجا را زیارت کردند ،همچنین از سه راه شهدا  و مرز بین ایران و عراق دیدار نمودند . سپس به طرف یادمان شهدای عملیات رمضان حرکت نمودند و شهدای گمنام آنجا را نیز زیارت نمودند همچنین از مواضع و موانع دشمن در منطقه پاسگاه زید مطلع شدند بعد از آن به محل استراحت حرکت نمودند.

صبح روز سوم به طرف یادمان شهدای والفجر 8 (اروند کنار) حرکت کردند و شهدای گمنام آنجا را نیز زیارت نمودند و بعد ارز آن به طرف بوشهر حرکت کردند.

قابل ذکر است که در این مناطق زیارتی حاج آقا و سرهنگ واعظی فرمانده  سپاه دشتی به خاطره گویی و بیان نکات عملیاتی می پرداختند و در بین راه نیز در اتوبوس  به روایتگری می شد و دانش آموزان با مناطق عملیاتی آشنا می شدند.

به امید زیارت دسته جمعی دانش آموزان از کربلای معلی

المهدی خورموج

ادامه عکسها را در ادامه مطلب ببینید

 ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
1
برگزاری کلاس کونگ فو

این مدرسه جهت بالا بردن روحیه شادابی و پویایی دانش آموزان  اقدام به برگزاری کلاس کونک فو فایتینگ باحضور استاد مصطفی غریبی    نائب رییس این سبک در استان نموده است.

دراین کلاس حدود 40 نفر از دانش آموزان شرکت می­کنند.


این کلاس در روزهای فرد درسالن ورزشی مدرسه که با تشک های مخصوص جهت همین کلاس آماده شده است از ساعت 3 تا 5 برگزار می­گردد .

در ضمن دانش آموزان این مدرسه با موفقیت در اولین مرحله آزمون کمربند ، موفق به کسب کمربند زرد شدند که طی مراسمی به آنها اهداء گردید.

 
المهدی خورموجادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
 

درابتداي كار و مدرسه برآن شدیم تا مقري جهت استقرار روحاني مدرسه جدا ازدفتر مدرسه آماده سازيم

لذا يكي ازاتاق هاي آزاد مدرسه را انتخاب نموده و آن را به جهت اين كار آماده نموديم. اين اتاق جهت كارهاي پرورشي مدرسه و استقرار حاج آقا جهت مشاوره دانش آموزان و همچنين برنامه ريزي كارهاي فوق برنامه مهيا گرديده است.

سعي كرديم كه در طراحي اين اتاق از رنگ و بوي شهدا استفاده كنيم و معراج شهدای گمنام را تعبيه كرديم  و همچنين از شعارهاي ولايتي در ديوار استفاده نموديم تا روح ولايت مداري دانش آموزان در مدت حضورشان در اين مكان تقويت گردد.

در اين اتاق چند مكان نيز جهت استقرار شوراي دانش آموزي ، بسيج  ، مسئول هيئت  ، مسئول نشريه و ساير كميته ها آماده شده است.

 ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
در روزمیلاد حضرت زینب سلام الله علیها جشنی در نماز خانه مدرسه با حضورتمام دانش آموزان برگزار گردید.

دراین مراسم ابتدا آیاتی از کلام الله وحی تلاوت گردید.سژس حاج آقا بردستانی به ایراد سخن پیرامون شخصیت این بانو پرداختند.

بعد از آن  دانش آموزان مداح به مولودی خوانی پرداختند.

بعداز آن مسابقه ای برگزار گردید و به دانش آموزان هدیه اهدا شد. 

درآخربرنامه هم از دانش آموزان پذیرایی صورت گرفت.

 ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
دانش آموزان رزمی کار مدرسه راهنمایی المهدی خورموج وابسته به حوزه علمیه در اولین آزمون کمربند موفق به کسب کمربند زرد شدند.

این آزمون توسط استاد غریبی نائب رییس سبک در استان برگزار گردید و همه دانش آموزان با موقیت آزمون را گذراندند.

احکام آنها طی مراسمی باحضوراستاد غریبی و جناب آقای زارعی مدیر مدرسه به آنها اعطا گردید.ادامه مطلب ...
نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :

این مسابقات از روز یکشنبه هفدهم بهمن ماه آغاز می گرددمسابقات در دوگروه سه تیمی وبصورت دوره ای برگزار می گردد دوتیم از هر گروه به مرحله نیمه نهایی وبرنده دو بازی مرحله نیمه نهایی به فینال راه پیدا کرده ودر نهایت قهرمان مسابقات مشخص می گردد 

 

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
معاون مدارس  وابسته معاونت حوزه علميه قم، معاونت تبليغ استان ، معاونت تبليغات

شهرستان امام جمعه،مدير آموزش و پرورش و معاون پرورشي مديريت دشتي ساعت

11روزشنبه ۹/11/89 از مدرسه راهنمايي المهدي وابسته به حوزه علميه بازديد كردند.

دكتر برادران معاون مدارس وابسته معاونت تبليغ حوزه قم ضمن ابراز خرسندي از حضور

 در كنار دانش آموزان اين آموزشگاه آنان را به داشتن ايمان و تقوا تشويق كردند و افزودند:

كارهاي نيك خود را مخفي كنيد تا خداوند كارهاي شما را با جلاي بيشتري بروز دهد و

بر عزت شما بيفزايد.

المهدی خورموج

ايشان ضمن اشاره به اثرات كنترل خشم خطاب به دانش آموزان تاكيد كردند: در زمان

خشم و عصبانيت تصور اين است كه فرد مي خواهد كوهي را ببلعد از شدت خشم و

در آن زمان ممكن است هر حرفي را بر زبان براند كه مي شود گفت ديوانه شده وليكن

اگر بتواند بر اين خشم و عصبانيت فائق آيد بسيار كار بزرگي است.

در ادامه مسولين محترم ضمن حضور در دفتر آموزشگاه به بحث و تبادل نظر كارشناسانه

 در مورد مسائل و مشكلات كتب درسي و سند تحول در آمو زش و پرورش پرداخته و

دكتر برادران گزارشي از اجراي اين طرح بزرگ را در جمع تشريح كردند.
 

نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
بازديدجناب آقاي حسن پورمعاون پرورشي وتربيت بدني اداره كل آموزش وپرورش استان بوشهرازمدرسه المهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف)آقاي محمدحسن پوردرادامه حضوردرجلسه مربيان پرورشي وتربيت بدني آموزش وپرورش شهرستان دشتي ازمدرسه راهنمايي المهدي تنهامدرسه وابسته به حوزه علميه دراستان بوشهرنيزبازديدكرد.دراين ديداركه حاج آقامصلح امام جمعه خورموج وزارعي مديرآموزش وپرورش نيزحضورداشتندحسن زارعي مديرآموزشگاه ضمن ارائه گزارشي ازفعاليت هاي صورت گرفته دراين واحدآموزشي ازتلاشهاوهمكاري هاي مجموعه آموزش وپرورش شهرستان نيزتشكركرد.درادامه آقاي حسن پورمعاون پرورشي تربيت بدني اداره كل نيز براي تقويت برنامه هاي اين مدرسه قول مساعدت لازم را دادند.


نویسنده : انجمن دانش آموزی نظرات :
آخرین پست ها
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبلاگ برای "کمیته فناوری - حاج آقا" محفوظ می باشد!